Hírek



Középiskolások mérték össze tudásukat


20190321_144903.jpg

14. alkalommal került megrendezésre a Víz Világnapjához kapcsolódó vetélkedő.


A hagyományoknak megfelelően az Oladi Szakgimnázium és Szakközépiskola aulájában került sor március 21-én az idei megmérettetésre.

Idén 13 Vas megyei középiskola képviseltette magát a rendezvényen, és a háromfordulós verseny után az alábbi sorrend alakult ki:

1. Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
Nagy Eszter, Németh Hanna, Németh Kata

2. Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium
Szabó Rebeka, Fekete Réka, Solazzo Marléne

3. SzSzSzC Tinódi Sebestyén Gimnáziuma és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskolája
Nyirádi Virág, Hajdu Sarolta, Polgár Flóra

4. ELTE Bolyai János Gyakorló Gimnázium
Király Piroska, Kiricsi Adél, Szalai Bence

5. SzSzSzC Oladi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Farkas Laura, Szalai Csenge Csilla, Mihály Orsolya

6. Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Romek Szilárd, Kiss Tamás, Dugmanics Tamás


6. SzMSzC Puskás Tivadar Fém és Villamosipari Szakgimnáziuma Szakközép Iskolája
Erős Máté, Kutrovics Zénó, Kopácsi Martin

7. Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakgimnázium, Középiskola és Kollégium
Czetin Lilla, Németh Botond, Mesics Dávid

8. SzMSzC Gépipari és Informatikai Szakgimnázium
Balogh Marcell, Németh Kristóf, Somogyi Ákos

9. Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
Gubián Ádám, Szabó Kristóf, Osztrosits Máté

10. SzSzSzC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma
Gyócsi Gergő, Eberhardt Ádám, Pintér Patrik Zoltán

11. SzMSzC Savaria Szakgimnáziuma és Kollégiuma
Lobog Alexandra, Jelenics Flóra, Hári Valentina

12. AM DASzK, Vépi Mezőgazdasági Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Elekes Marcell, Agg Bence, Szijártó Cintia

Köszönjük valamennyi versenyzőnek a felkészülést és remek helytállást, a pedagógusoknak pedig a kiváló felkészítést!




14. alkalommal került megrendezésre a Víz Világnapjához kapcsolódó vetélkedő.

vissza