Hírek



A Fedett Uszodában megnyílt a rajz- és fotópályázat alkotásaiból rendezett kiállítás


IMG_3552S.jpg

Összefoglalónkban elolvashatják, hogy mely rajzokat és fotókat díjazta a zsűri.


Március 18-án a Fedett uszoda aulájában átadásra kerültek a VASIVÍZ ZRt. által, a Víz Világnapja kapcsán meghirdetett rajz- és fotópályázat díjai.

A hagyományt követve, az idei "Vizet mindenkinek" szlogenhez kapcsolódóan kellett az általános iskolásoknak megrajzolniuk, illetve a középiskolásoknak és felnőtteknek lefotózniuk, hogy ők hogyan látják ezt a kérdéskört, mit is gondolnak a mindannyiunkat érintő változásokról.

A rajzversenyre többi mint 100 alkotás érkezett, nehéz feladat elé állítva ezzel a zsűrit.

Az idei évben is 10-10 felsős, illetve alsós munkáját díjazta kiemelten a zsűri, továbbá 3 vegyes technikával készült művet. Fotó kategóriában 2 középiskolás vehetett át díjat dr. Kohuth Viktor vezérigazgatótól. A díjazott alkotások mellett további 40 rajz is kikerült az Uszodában látható kiállítás paravánjaira.

Kategóriák szerinti díjazottak:

Alsó tagozat díjazottak

Antal Réka (Bői Általános Iskola)
Tiszta vizet a halaknak!

Molnár Renáta (Zichy Antónia Általános Iskola Sótonyi Tagiskola)
Víz nélkül nincs élet

Szabó Sarolta (Szombathelyi Váci Mihály Általános Iskola és AMI)
Gyerekek Afrikában

Szili Szemere (Szombathelyi Váci Mihály Általános Iskola és AMI)
Szomjúság

Ravadich Hanna (Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és AMI)
Az éltető víz

Simon Bulcsú (Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Ált. Isk. és AMI)
Vizet mindenkinek

Szunyog Anna (Boldog Brenner János Ált. Isk., Gimnázium és Kollégium)
A víz mindenkié

Sulyok Balázs (Celldömölki Városi Általános Iskola)
Ne pazaroljuk a vizet!

Kiss Anna (Boldog Brenner János Ált. Isk., Gimnázium és Kollégium)
Életet adó víz

Fájer Malvina (Zichy Antónia Általános Iskola)
Víztündér vizet hoz a sivatagba

Felső tagozat díjazottak

Somogyi Petra (Celldömölki Városi Általános Iskola)
Szomjas vagyok!!

Gadányi Anna (Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Ált. Isk. és AMI)
Ez vár ránk?!

Hermann Kristóf (Aranyhíd EGYMI)
Életadó víz

Nagy Helga (Szombathelyi Váci Mihály Általános Iskola és AMI)
Egykorúak

Szakál Alexandra (Gércei Általános Iskola)
Cseppeken múlik!

Iszak Alexandra (Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Ált. Isk. Váti Tagintézménye)
nyomor

Kovács Zoé (Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola)
Gondoljuk át!

Svajda Szabolcs (Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola)
Fürdőzés egészségesen

Németh Boglárka (Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola)
Vigyázzunk a víz tisztaságára

Szabó Kíra (Celldömölki Városi Általános Iskola)
A víz az egész Földé!

Vegyes technika díjazottai:

Kovács Kleopátra (Bői Általános Iskola)
Védd természetesen!

Bári Szilárd (Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Ált. Isk. és AMI)
Élet a víz körül)

Németh Annabella (Gárdonyi Géza Általános Iskola)
A tiszta víz harmóniája

Fotó kategória díjazottak:

Hajdu Sarolta (SzSzSzC Tinódi Sebestyén Gimnáziuma és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskolája)
Tükröm-tükröm

Búzás Vivien Bianka (Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium)
Hattyúdal




Összefoglalónkban elolvashatják, hogy mely rajzokat és fotókat díjazta a zsűri.

vissza