Keressen minket a facebook-on is! FőoldalCégünkrőlÁllásajánlatVÍZHÁLÓZAT-KARBANTARTÓ

VÍZHÁLÓZAT-KARBANTARTÓ

VASIVÍZ Vas megyei Víz- és Csatornamű Zártkörűen Működő Részvénytársaság új munkatársakat keres az alábbi munkakörbe

Főbb feladatok:

-          Korlátozások, kizárások végrehajtása a Részvénytársaság működési területén.

-          A végrehajtott korlátozások, kizárások ellenőrzése.

-          A felhasználóhelyek adatainak folyamatos ellenőrzése, felülvizsgálata.

Az álláshoz tartozó elvárások:

-          műszaki szakmunkás végzettség (vízvezeték-szerelő, lakatos, kőműves)

-          B kategóriás jogosítvány

-          jó kommunikáció, határozott fellépés

-          megbízhatóság, terhelhetőség

-          önálló munkavégzés

-          jó kézügyesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-          érettségi, vagy technikusi végzettség

-          közműszolgáltatónál szerzett szakmai tapasztalat

Egyéb információk:

-          munkakezdés: azonnal

-          egyéb juttatások: cafeteria, útiköltség-térítés

Munkavégzés helye: Szombathely

Hibabejelentés
Vízszolgáltatás és szennyvíz-szolgáltatás tekintetében egyaránt hívható telefonszámok:
Általános hibabejelentés:
06 94 500 245
Ingyenesen hívható zöld szám: 06 80 201 232
Általános hibabejelentés és mérőállás bejelentés leolvasási időszakban:
06 94 325 550
E-mail: vasiviz [ at ] vasiviz.hu
Hétvégén:
Vízszolgáltatás: diszpecser [ at ] vasiviz.hu
Csatornaszolgáltatás: csatornaszolgaltatas [ at ] vasiviz.hu
Fedett uszoda és Termálfürdő