Keressen minket a facebook-on is! FőoldalCégünkrőlÁllásajánlatLOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

VASIVÍZ Vas megyei Víz- és Csatornamű Zártkörűen Működő Részvénytársaság új munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Főbb feladatok:

-        Raktárak közti készletmozgások bonyolítása, bizonylatok elkészítése, ellenőrzése

-        Éves leltárak és selejtezések bonyolítása

-        Kisértékű tárgyi eszközök könyvelése, ügyintézése

-        Munkaruha nyilvántartó rendszer kezelése, munkaruhák használatba vételre történő könyvelése, selejtezése

-        Logisztika egyéb adminisztrációs tevékenységének elvégzése

-        Biztonsági adatlapok dokumentálása

A munkakörhöz tartozó elvárások:

-        közgazdasági érettségi

-        Microsoft Office ismerete (EXCEL, WORD)

-        Műszaki ismeretek

-        Jó kommunikációs képesség

-        Csapatban történő munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-        Német vagy angol nyelv ismerete

Egyéb információk:

-        egyéb juttatások: cafeteria, útiköltség-térítés

-        munkakezdés: 2017.július - augusztus

Munkavégzés helye: Szombathely

Jelentkezés módja: emailben a vasiviz@vasiviz.hu címre küldött önéletrajzzal.

Hibabejelentés
Vízszolgáltatás és szennyvíz-szolgáltatás tekintetében egyaránt hívható telefonszámok:
Általános hibabejelentés:
06 94 500 245
Ingyenesen hívható zöld szám: 06 80 201 232
Általános hibabejelentés és mérőállás bejelentés leolvasási időszakban:
06 94 325 550
E-mail: vasiviz [ at ] vasiviz.hu
Hétvégén:
Vízszolgáltatás: diszpecser [ at ] vasiviz.hu
Csatornaszolgáltatás: csatornaszolgaltatas [ at ] vasiviz.hu
Fedett uszoda és Termálfürdő